warsztaty

Zapraszamy na kursy akwareli w Warszawie. Pojedyncze zajęcia trwają 3 godziny i prowadzone są techniką "krok po kroku" - prowadzący wraz z uczniami na zmianę rysują/malują kolejne etapy obrazu aż do ukończenia dzieła. Dzięki małym grupom i komfortowym warunkom pracy możliwe jest indywiduwalne podejście do każdego uczestnika, więc pracę rozpocząć można w dowolnym momencie i na dowolnym poziomie.

Warsztaty akwarelowe dzielą się na cotygodniowe i weekendowe - konkretna oferta dostępna jest w poszczególnych działach.

Na warsztatach każdy powinien posiadać własne akcesoria - lista potrzebnego sprzętu wysyłana jest podczas zapisów drogą mailową lub wręczana na pierwszych zajęciach, na których można malować wypożyczonym sprzętem.

Cena pojedynczych zajęć to 50zł. Płatności za zajęcia dokonujemy "z góry" za cały miesiąc na pierwszych zajęciach. W razie nieobecności istnieje możliwość odpracowania zajęć w innych dostępnych terminach w ciągu 3 tygodni. W razie nie odpracowania zajęć opłata za opuszczone zajęcia nie podlega zwrotowi.